gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 169
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wojna rosyjsko-japońska
bobinhool

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5131

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 2:16 pm   Temat: wojna rosyjsko-japońska
Lukas217, Wojna ? A nie sądzisz, że to była Bitwa ? Japonia wysłała 95 % swoich Wojsk a Rosja może niecałe 5 % :)
  Temat: III Wojna Światowa
bobinhool

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12607

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 2:13 pm   Temat: III Wojna Światowa
FifiCz,
Cytat:
:"Przynajmniej dokopalibyśmy amerykanom".
<---- Podaj mi jakiś dowód, że takie coś było wypowiedziane. oczywiście nie stoje po stronie Ameryki wrećz po stronie Rosji, ale nie wierze, że takie coś miało kiedykolwiek miejsce. To ylko chora wyobraźnia Fificza :)
  Temat: UEvsUSAvsChinyvsRosja
bobinhool

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 9583

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 2:10 pm   Temat: UEvsUSAvsChinyvsRosja
kukul, Tak się znasz na tym co piszesz jak Kaczyński na resorcie. UE pokonało by Rosję ?
Heh... powiedz mi jakie państwo mogło by chociaż im zagrozić ?
erykion, Dobrze powiedział, że Niemcy stają po stronie Rosji a Francja się odłącza od UE. Zapewne po stronie Rosji była by Estonia Oraz łotwa, aby nie byc zmasakrowanymi.
Podajcie mi 1 państwo w UE, które może być zaliczane do Silnych panstw na skalę światować. Oczywiście państwo, które nie byłoby po stronie Rosji.

PS.: UE nie pokonało by żadnego z tych państw. A Rosja z śmiesznymi Czechami, Ukraińcami, polaczkami zrobiłaby to samo co z Gruzją, Tydzień i znikamy z mapy :)
  Temat: Rome - Total War
bobinhool

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6589

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 2:03 pm   Temat: Rome - Total War
Co sądzicie o grze Rome - Total War ??

Niech wpisują się ci którzy w nią grali lub mieli kontakt nie chce komentarzy z pogłosek...
  Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
bobinhool

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 15034

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 1:59 pm   Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Ajmdemen, Ja nie wziąłem nazwy tematu dokładnie. Myślałem, że mówicie o ogólnie starszych Armiach...
  Temat: Uzbrojenie dla WP
bobinhool

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34828

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 1:58 pm   Temat: Uzbrojenie dla WP
Klemens, Wiadomo, że ok. 46 mln Rosjan zginęło podczas II Wojny Światowej. Ale w latach 39-początek '44 Rosjanie mieli widły i noże. Dopiero po Wyprodukowaniu odpowiednich zasobów militarnych Rosja wygrała Na łuku Kurskim i wtedy zaczęło sie ich pasmo zwycięstw.
A teraz wiemy, że Rosja jest w Pełnej gotowości...


PS.: Może mi ktoś dokładniej powiedzieć z kim Rosja ma bardzo dobre stosunki sojusznicze ? ( O Kubie i Niemczech już wiem ).
  Temat: Najnowsze gry z przełomu 08/09
bobinhool

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4741

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 1:53 pm   Temat: Najnowsze gry z przełomu 08/09
Zna ktoś ciekawe gierki z 2008 lub 2009 roku ????????????

[ Dodano: Nie Mar 01, 2009 2:01 pm ]
Dokładnie chciałem dodać, że Szukam gry w której akcja toczy się w Latach 1900 do teraz bez przyszłości. Proszę wpisywac każda grę o wymagania sie nie boję, mam wsytarczające :)
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75687

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 1:49 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Klemens, Bodajże po wikipediach i tym podobnych latałem, ale znalazłem w USA i Rublach :)

[ Dodano: Nie Mar 01, 2009 1:52 pm ]
Klemens, Jak bedą chcieli zdobyc więcej pieniędzy to okradną paręe Amerykńskich Banków :) Skoro taki budżet mają Amaerykanie to dlaczego Rosjanie wymyślają ciągle cos nowego.
Np.: Tyle pieniędzy włożyli w Tarcze Antyrakietowe, a Rosjanie wzieli pieniądze i po paru dniach wymyślili rakiete Topol-M. Nie chodzi o budżet tylko, Rosjanie maja lepszych Ludzi od takich spraw niż Amerykanie. Jak sam wspomniałeś kiedyś Rosjanie to dobrzy matematycy.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75687

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 12:56 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Klemens, Oczywiście całą masę, które się same niszczą. Klemens możesz mi podać liczbę ile było wypadków samolotu Boeing 737 lub innych Transportowych Samolotów Amerykańskich w Ubiegłym 2008 roku jak i zaróno w tym 2009.
W samej Polscem było ok. 5 :)
Nie ma to jak Niemiecka Technika.
  Temat: Rangi i Poziomy
bobinhool

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4249

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 11:40 am   Temat: Rangi i Poziomy
Czy Ranga Wojskowa na tym Forum jest zależna od Levelu ?
Może ktoś wytłumaczyc dokładniej o Randze i o Levelu ?
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75687

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 11:39 am   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Klemens, A skąd wiesz, że to prawda. Może Rosja nie chce sie chwalić budżetem tak jak Ameryka, która ma olbrzymi budżet i gówno z niego robi ?
  Temat: Nasi Przyjaciele Amerykanie...
bobinhool

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5635

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 11:37 am   Temat: Nasi Przyjaciele Amerykanie...
Ja się już przyzwyczaiłem, że Polska się ośmiesza na Arenie Międzynarodowej :)
  Temat: Nasi Przyjaciele Amerykanie...
bobinhool

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5635

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 10:54 am   Temat: Nasi Przyjaciele Amerykanie...
Cytat:
Raport rządu USA o Polsce: korupcja, antysemityzm, rasizm

Nadużycia policji, przepełnione więzienia, korupcja, nieskuteczne sądownictwo, zbyt wolne zwracanie zagrabionych majątków, łamanie prawa do prywatności, antysemityzm, rasizm i



Bardzo dobrze wkońcu ktoś to zauważył. W Polsce jest jeszcze wiekszy Antysemityzm niż w Niemczech :)
  Temat: Pistolet maszynowy pepesza
bobinhool

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 28505

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 8:18 pm   Temat: Pistolet maszynowy pepesza
Ajmdemen, Nie, ale niedługo tutaj tak napiszą. Spójrz w temat '' Co To Za Broń '' gdzie jest zdjęcie M4A1 a koleś pisze, że to Ak47. Reczywiście SUPER FACHOWCY.
  Temat: Obama vs McCain
bobinhool

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 7297

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 8:15 pm   Temat: Obama vs McCain
Ajmdemen, Dobrze rozumiem ty bronisz w swojej wypowiedzi Wałęse ?
 
Strona 8 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17